12RCM60-24
Bel Power Solutions
Produkt-Nr.:
12RCM60-24
Beschreibung:
DC-DC, 8-36V INPUT, 24V/2.5A OUT
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4.2 kV
Approval Agency cCSAus, CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.77" L x 1.97" W x 1.26" H (172.0mm x 50.0mm x 32.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 8V
Series RCM60 (60W)
Power (Watts) 60W
Type Enclosed, Conformal Coated
Efficiency 88%