12STRVIOTXL100
Remington Industries
Produkt-Nr.:
12STRVIOTXL100
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 12AWG VIOLET 100'
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG
Series TXL
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 60V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 19/25
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Violet
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.128" (3.25mm)