Molex
Produkt-Nr.:
1300180217
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN T-ADPT 3P-3/3P F-F/M INLINE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$59.7645
$59.7645
10
$54.492
$544.92
100
$46.757575
$4675.7575
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Housing Finish | - |
| Housing Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Voltage Rating | 600VAC/DC |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Material Flammability Rating | - |
| Shell Size - Insert (Convert To) | 7/8" |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | Female Sockets (1), Male Pins (1) |
| Includes | - |
| Mfr | Molex |
| Features | Coupling Nut |
| Orientation (Convert From) | - |
| Convert From (Adapter End) | Female Sockets |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Shielding | Unshielded |
| Number of Positions (Convert To) | 3 (2) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Number of Positions (Convert From) | 3 |
| Mounting Feature | - |
| Series | Brad Mini-Change 130018 |
| Orientation (Convert To) | - |
| Connector Style | Distributor T-Shaped |
| Housing Color | Yellow |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 130018 |
| Shell Size - Insert (Convert From) | 7/8" |