Molex
Produkt-Nr.:
1300680015
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BP D 3P M35 SK TO BP A 3P M22 SK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Housing Finish | - |
| Housing Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Voltage Rating | 600VDC |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Material Flammability Rating | - |
| Shell Size - Insert (Convert To) | 1 3/8" |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | Male Pins |
| Includes | - |
| Mfr | Molex |
| Features | Coupling Nut |
| Orientation (Convert From) | Keyed |
| Convert From (Adapter End) | Female Sockets |
| Primary Material | Plastic |
| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Shielding | Unshielded |
| Number of Positions (Convert To) | 3 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Number of Positions (Convert From) | 3 |
| Mounting Feature | - |
| Series | Brad Quick-Change 130068 |
| Orientation (Convert To) | Keyed |
| Connector Style | Standard |
| Housing Color | Gray |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 130068 |
| Shell Size - Insert (Convert From) | 7/8" |