Molex
Produkt-Nr.:
1300990153
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
MAX-LOC F3 3/4 (.187-.250) WITHS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.187" (4.75mm) |
| Thread Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Color | Orange |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | 3/4" NPT |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.250" (6.35mm) |
| Includes | - |
| Series | 130099 |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 130099 |
| Conduit Hub Size | - |