Molex
Produkt-Nr.:
1301430350
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
MC 3P FP 21' W/INLINE-GFCI & 144
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | NEMA 5-15R |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Series | Super-Safeway 130143 |
| Length | 21.00' (6.40m) |
| Approved Countries | - |
| Mfr | Molex |
| Approval Agency Marking | - |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | STOOW |
| Base Product Number | 130143 |
| Number of Conductors | 3 |