Molex
Produkt-Nr.:
1301440014
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PWR ENT PLUG NEMA5-15 STR SCREW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$61.8355
$61.8355
10
$56.3806
$563.806
100
$48.378275
$4837.8275
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Approval Agency | UL |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Termination | Screw |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Safeway 130144 |
| Panel Thickness | - |
| Connector Style | NEMA 5-15P |
| Mfr | Molex |
| Connector Type | Plug, Male Blades |
| Features | Cord-Clamp Strain Relief, 1/4" x 1-1/4" Fuse |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 130144 |