Molex
Produkt-Nr.:
1301460103
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
L5-15R WT MOTOR BASE CONN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$61.655
$61.655
10
$60.80095
$608.0095
25
$59.94462
$1498.6155
50
$51.38132
$2569.066
100
$49.66847
$4966.847
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP69K |
| Voltage Rating | 125V |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Approval Agency | CSA |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Termination | Screw |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Watertite 130146 |
| Panel Thickness | - |
| Connector Style | NEMA L5-15R |
| Mfr | Molex |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Features | Locking Blade, Strain Relief |
| Package | - |
| Base Product Number | 130146 |