Molex
Produkt-Nr.:
1301490005
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PWR ENT RCPT NEMA1-15 PNL SCREW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$20.539
$20.539
10
$20.2502
$202.502
25
$19.96482
$499.1205
50
$17.11273
$855.6365
100
$16.542255
$1654.2255
250
$15.971856
$3992.964
500
$15.401419
$7700.7095
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 50.00mm Dia |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Termination | Screw |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Safeway 130149 |
| Panel Thickness | - |
| Connector Style | NEMA 1-15P |
| Mfr | Molex |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 130149 |