Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
131-3403-016
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SMB PLUG STR 50 OHM CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.7065
$10.7065
10
$9.633
$96.33
25
$9.0744
$226.86
50
$8.84184
$442.092
100
$8.60909
$860.909
250
$7.678394
$1919.5985
500
$7.213046
$3606.523
1000
$6.375393
$6375.393
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 2 pcs - 1 Connector, 1 Sleeve |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-161, 174, 179, 187, 188, 316 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp or Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 131-3403 |