Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
131-3701-231
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SMB JACK STR 50 OHM PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$15.352
$15.352
10
$13.30665
$133.0665
25
$12.6122
$315.305
50
$12.42942
$621.471
100
$10.967085
$1096.7085
250
$10.235946
$2558.9865
500
$10.01661
$5008.305
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 131-3701 |