Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
131-3701-261
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SMB JACK STR 50 OHM PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.363
$3.363
10
$3.0495
$30.495
25
$2.888
$72.2
50
$2.82093
$141.0465
100
$2.6866
$268.66
250
$2.350756
$587.689
500
$2.28361
$1141.805
1000
$1.947785
$1947.785
2500
$1.813455
$4533.6375
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 131-3701 |