Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
131-6403-101
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SMC PLUG R/A 50OHM SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.63
$14.63
10
$12.96655
$129.6655
25
$12.46742
$311.6855
50
$11.96886
$598.443
100
$11.30386
$1130.386
250
$10.306474
$2576.6185
500
$9.641531
$4820.7655
1000
$8.843616
$8843.616
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 End Cap, 1 Sleeve |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-161, 174, 179, 187, 188, 316 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMC |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 10 GHz |
| Base Product Number | 131-6403 |