Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
131-9403-021
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SMB PLUG STR 50 OHM CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$19.152
$19.152
10
$16.77225
$167.7225
25
$16.04702
$401.1755
50
$15.52946
$776.473
100
$15.0119
$1501.19
250
$14.183614
$3545.9035
500
$13.76949
$6884.745
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Copper Alloy |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Sleeve |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Features | Non-Magnetic |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-161, 174, 179, 187, 188, 316 |
| Body Material | Copper Alloy |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp or Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 131-9403 |