TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
1318747-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 32POS 2.20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.223
$2.223
10
$1.9817
$19.817
25
$1.97144
$49.286
50
$1.9513
$97.565
100
$1.790465
$179.0465
250
$1.780376
$445.094
500
$1.619446
$809.723
1000
$1.448456
$1448.456
2500
$1.337809
$3344.5225
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 32 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.118" (3.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | .025 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.087" (2.20mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1318747 |