HellermannTyton
Produkt-Nr.:
132-00032
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUTTON HEAD TIE BLK 105LBS 1.25'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
2000
$0.670301
$1340.602
4000
$0.647957
$2591.828
6000
$0.625613
$3753.678
10000
$0.594339
$5943.39
14000
$0.580925
$8132.95
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Tensile Strength | 105 lbs (47.63 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Button Cinch Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Wire/Cable Tie Type | Tie Strap, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Modified, UV Stabilized |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.250' (381.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.220" (5.60mm) |
| Length - Approximate | 15" |
| Bundle Diameter | 4.33" (110.00mm) |
| Base Product Number | 132-00 |