Amphenol RF
Produkt-Nr.:
132119RP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RPSMA JACK STR 50OHM SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.897
$6.897
10
$6.2358
$62.358
25
$5.89076
$147.269
50
$5.74693
$287.3465
100
$5.459555
$545.9555
250
$4.8849
$1221.225
500
$4.597544
$2298.772
1000
$4.022851
$4022.851
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | Weatherproof |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 375 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 6 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Heat Shrink, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | RG-174, 188, 188A, 316, LMR-100, M17/119-RG174 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | RP-SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | 132119 |