Amphenol RF
Produkt-Nr.:
132123RP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RPSMA PLUG R/A 50OHM SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.3885
$8.3885
10
$7.5468
$75.468
25
$7.10904
$177.726
50
$6.92664
$346.332
100
$6.744335
$674.4335
250
$6.01521
$1503.8025
500
$5.650657
$2825.3285
1000
$4.994444
$4994.444
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | Weatherproof |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 375 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 4 pcs - 1 Connector, 1 End Cap, 1 Ferrule, 1 Heat Shrink |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-174, 188, 188A, 316, LMR-100, M17/119-RG174 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | RP-SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | 132123 |