Amphenol RF
Produkt-Nr.:
132194RP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RPSMA PLUG R/A 50OHM SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.248
$11.248
10
$9.9731
$99.731
25
$9.5893
$239.7325
50
$9.20588
$460.294
100
$8.6944
$869.44
250
$7.927256
$1981.814
500
$7.415814
$3707.907
1000
$6.802086
$6802.086
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 End Cap, 1 Ferrule |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-55, 142, 223, 400 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | RP-SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | 132194 |