Anderson Power Products, Inc.
Produkt-Nr.:
1321G4-BK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PP120-HSG W/SPG-GREEN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.8945
$7.8945
10
$7.13545
$71.3545
25
$6.74082
$168.5205
50
$6.57647
$328.8235
100
$6.24758
$624.758
250
$5.589952
$1397.488
500
$5.261138
$2630.569
1000
$4.603491
$4603.491
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | Green |
| Current Rating (Amps) | 120 A |
| Contact Type | Non-Gendered |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Spring Retention |
| Product Status | Active |
| Series | Powerpole® 120 |
| Note | Contacts Not Included |
| Stacking Direction | - |
| Mfr | Anderson Power Products, Inc. |
| Pitch | - |
| Connector Type | Non-Gendered |
| Features | Stackable |
| Material - Insulation | Polycarbonate (PC) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |