Amphenol RF
Produkt-Nr.:
132220RP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RPSMA JACK STR 50OHM SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.2125
$10.2125
10
$9.1884
$91.884
25
$8.65564
$216.391
50
$8.43391
$421.6955
100
$8.211895
$821.1895
250
$7.324158
$1831.0395
500
$6.880261
$3440.1305
1000
$6.081254
$6081.254
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | Weatherproof |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 375 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 10 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Heat Shrink, 2 Insulators, 1 Lockwasher, 2 Nuts, 1 Rear Body |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | RG-178, 178A, 178B, 196, 196A, M17/93-RG178 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | RP-SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | 132220 |