Amphenol RF
Produkt-Nr.:
132231RP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RPSMA PLUG STR 50OHM SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.6945
$11.6945
10
$10.36735
$103.6735
25
$9.96892
$249.223
50
$9.56992
$478.496
100
$9.0383
$903.83
250
$8.240832
$2060.208
500
$7.709174
$3854.587
1000
$7.071173
$7071.173
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 375 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-8X, Belden 9258, LMR-240 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | RP-SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | 132231 |