1325-681J
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
1325-681J
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 680NH 450MA 280MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 450mA
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 41 @ 25MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 280mOhm Max
Inductance 680 nH
Series 1325
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 162MHz