Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
1329547
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FEED-THROUGH TERMINAL BLOCK, NOM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.567
$5.567
10
$5.41785
$54.1785
50
$5.0635
$253.175
100
$4.65842
$465.842
250
$4.303994
$1075.9985
500
$4.101473
$2050.7365
1000
$3.848288
$3848.288
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 17mm ~ 19mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 10.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 57 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 55 A |
| Series | XTV |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 1000V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | Cover |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 1.5-16mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 6-12 AWG |