HellermannTyton
Produkt-Nr.:
133-00994
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HC CLAMP BUNDLE SEPARATOR, TWO H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.6245
$1.6245
10
$1.4136
$14.136
25
$1.35356
$33.839
50
$1.32373
$66.1865
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Green |
| Panel Hole Size | 0.320" (8.13mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Type Attributes | Dual Openings |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clamp, Bundle Separation |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.747" (69.77mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Height | 1.380" (35.05mm) |
| Features | Impact Resistant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.100" (27.94mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.685" (17.40mm) |
| Base Product Number | 133-00 |