HellermannTyton
Produkt-Nr.:
133-00998
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HC CLAMP BUNDLE SEPARATOR, THREE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.4435
$5.4435
10
$4.94475
$49.4475
25
$4.6835
$117.0875
50
$4.57444
$228.722
100
$4.356605
$435.6605
250
$3.812046
$953.0115
500
$3.703138
$1851.569
1000
$3.15856
$3158.56
2500
$2.940725
$7351.8125
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.320" (8.13mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Triple Openings |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clamp, Bundle Separation |
| Panel Thickness | - |
| Length | 4.246" (107.84mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Height | 1.380" (35.05mm) |
| Features | Impact Resistant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.100" (27.94mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.960" (24.38mm) |
| Base Product Number | 133-00 |