Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
133-3701-301
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN MCX JACK R/A 50 OHM PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.0965
$7.0965
10
$6.4125
$64.125
25
$6.05834
$151.4585
50
$5.91052
$295.526
100
$5.614975
$561.4975
250
$5.023942
$1255.9855
500
$4.728416
$2364.208
1000
$4.137364
$4137.364
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | MCX |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 133-3701 |