Weidmüller
Produkt-Nr.:
1330390000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TERM BLK 21POS TOP ENTRY 5MM PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.5095
$9.5095
10
$8.1453
$81.453
25
$7.77366
$194.3415
50
$6.98801
$349.4005
100
$6.6158
$661.58
250
$5.995564
$1498.891
500
$5.582067
$2791.0335
1000
$5.271958
$5271.958
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wire Termination | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Operating Temperature | -50°C ~ 120°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Positions Per Level | 21 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Thermoplastic, Wemid |
| Color | Orange |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-24 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | Omnimate LMF |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Weidmüller |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 20 A |