1331-222H
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
1331-222H
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 202mA
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 202 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.1Ohm Max
Inductance 2.2 µH
Series 1331
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 95MHz