Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
134-1010-003
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
ADAPTER 2.92MM PLUG TO SMA PLUG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$154.964
$154.964
10
$142.1979
$1421.979
25
$136.72856
$3418.214
50
$132.17122
$6608.561
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Conversion Type | Between Series |
| Center Gender | Male to Male |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | SMA Plug, Male Pin |
| Includes | - |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Style | Straight |
| Features | - |
| Convert From (Adapter End) | 2.92mm (OS-2.9) Plug, Male Pin |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded, Threaded |
| Adapter Type | Plug to Plug |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Body Material | Stainless Steel |
| Package | Bulk |
| Body Finish | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 26.5 GHz |
| Base Product Number | 134-1010 |
| Adapter Series | SMA to 2.92mm |