Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
134-1012-011
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN ADAPT SMA PLUG TO SMB JACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$42.959
$42.959
10
$37.6162
$376.162
25
$35.99094
$899.7735
50
$34.82985
$1741.4925
100
$33.668855
$3366.8855
250
$31.811244
$7952.811
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Conversion Type | Between Series |
| Center Gender | Male to Male |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | SMB Jack, Male Pin |
| Includes | - |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Style | Straight |
| Features | - |
| Convert From (Adapter End) | SMA Plug, Male Pin |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Snap-On, Threaded |
| Adapter Type | Plug to Jack |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Body Material | Brass |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 134-1012 |
| Adapter Series | SMA to SMB |