135-110-JTW
RCD Components
Produkt-Nr.:
135-110-JTW
Hersteller:
RCD Components
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 11 OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.188" Dia x 0.500" L (4.78mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient 20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 11 Ohms
Series 100
Power (Watts) 3W