Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
135-9402-111
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN MMCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$19.5225
$19.5225
10
$17.0981
$170.981
25
$16.35938
$408.9845
50
$15.83175
$791.5875
100
$15.304025
$1530.4025
250
$14.459684
$3614.921
500
$14.037485
$7018.7425
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 170 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 End Cap, 1 Sleeve |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | Non-Magnetic |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-178, 196 |
| Body Material | Copper Alloy |
| Connector Style | MMCX |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 135-9402 |