TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
1376073-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 50POS 2.50MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$45.011
$45.011
10
$37.1526
$371.526
25
$34.5325
$863.3125
50
$32.62718
$1631.359
100
$31.91278
$3191.278
250
$31.674634
$7918.6585
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Color | Black |
| Contact Type | Tab |
| Row Spacing | 0.148" (3.75mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Series | Dynamic D-2000 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | Mating Flange |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1376073 |