Desco
Produkt-Nr.:
13874
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BAG DISS CLEAR 10X12
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Tensile Strength | 5300 psi |
| Color | Clear |
| Static Discharge Shielding | - |
| Length - Inside | 12" (304.8mm) |
| Metal Layer | None |
| Closure System | User Defined - Clips, Heat Seal, Tape |
| Product Status | Active |
| Thickness | 3.5 mil (88.9 microns) |
| Width - Inside | 10" (254mm) |
| Series | Statfree® |
| Type | Static Dissipative Bag |
| Mfr | Desco |
| Package | Bag |