TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
1393277-9
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 24V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.4765
$7.4765
10
$6.51605
$65.1605
25
$6.34486
$158.6215
50
$6.17348
$308.674
100
$5.796235
$579.6235
250
$5.761902
$1440.4755
500
$5.418952
$2709.476
1000
$4.835899
$4835.899
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 1.6W |
| Switching Voltage | 12VDC - Nom |
| Contact Rating (Current) | 40 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 66 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 362 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | V23076 |
| Operate Time | 5 ms |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Must Operate Voltage | 14.1 VDC |
| Release Time | 3 ms |
| Features | Sealed - Fully |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | 1393277 |