Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
13R685C
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 6.8MH 130MA 13.5OHM TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.531" (13.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 130 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.374" Dia (9.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 13.5Ohm Max |
| Inductance | 6.8 mH |
| Series | 1300R |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Murata Power Solutions Inc. |
| Package | Bulk |
| Material - Core | - |
| Base Product Number | 13R |