14-003.5-181B
Aries Electronics
Produkt-Nr.:
14-003.5-181B
Hersteller:
Aries Electronics
Beschreibung:
PIN-STAKED FLEX JUMPER 14POS
Benutzer handbuch
Series 181
Number of Positions 14
Length 3.50" (88.90mm)
Mfr Aries Electronics
Pitch 0.100" (2.54mm)