14-006.7-152FBP
Aries Electronics
Produkt-Nr.:
14-006.7-152FBP
Beschreibung:
CABLE JUMPER 14POS 2.54MM 6.7"
Benutzer handbuch
Series 152FB
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Ribbon
Length 6.700" (170.18mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab
Mfr Aries Electronics
Pitch 0.100" (2.54mm)