HARTING
Produkt-Nr.:
14020516404000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.6265
$4.6265
10
$4.20375
$42.0375
100
$3.70367
$370.367
500
$3.14811
$1574.055
1000
$2.685156
$2685.156
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wire Termination | Screw |
| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Screw Thread | M3 |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Positions Per Level | 5 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Black |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-30 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | har-flexicon® |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | HARTING |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Current | 17.5 A |