Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
1407619
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HOOD SIDE OR TOP ENTRY SZB6
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.0395
$7.0395
10
$6.47615
$64.7615
50
$5.98367
$299.1835
100
$5.701995
$570.1995
250
$5.350058
$1337.5145
1000
$4.9246
$4924.6
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | B6 |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 2.362" L x 1.929" W x 2.382" H (60.00mm x 49.00mm x 60.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | HEAVYCON® EVO |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | Black |
| Style | Side or Top Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |