Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
1407620
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HOOD SIDE OR TOP ENTRY SZB6
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.545
$10.545
10
$9.7014
$97.014
50
$8.96325
$448.1625
100
$8.541545
$854.1545
250
$8.014238
$2003.5595
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | B6 |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 2.362" L x 1.732" W x 3.445" H (60.00mm x 44.00mm x 87.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | HEAVYCON® EVO |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | Black |
| Style | Side or Top Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |