Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
1411451
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB10
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$24.5005
$24.5005
10
$22.54065
$225.4065
50
$20.82552
$1041.276
100
$19.845405
$1984.5405
250
$18.620456
$4655.114
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP66/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | B10 |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 2.874" L x 1.732" W x 3.150" H (73.00mm x 44.00mm x 80.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (2) on Base Bottom |
| Series | HEAVYCON® EVO |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | - |
| Style | Side Entry |
| Features | Salt Water Resistant |
| Package | Bulk |