Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
1411928
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN MALE INSERT 8POS SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.5
$9.5
10
$9.08295
$90.8295
50
$8.83538
$441.769
100
$8.2574
$825.74
250
$7.596846
$1899.2115
500
$7.018809
$3509.4045
1000
$6.688542
$6688.542
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 30V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | M12-8 |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Contact Material | Copper Zinc |
| Connector Type | Insert, Male Pins |
| Features | Board Guide, Insert Only, Requires Shell |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 8 |
| Color | - |
| Termination | Solder |
| Shielding | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fastening Type | - |
| Orientation | A |
| Mounting Feature | - |
| Series | SACC |
| Shell Material | - |
| Package | Tray |