Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1411U
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX ALUM GRAY 9.990"L X 6.010"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$30.9605
$30.9605
5
$29.1384
$145.692
10
$27.31725
$273.1725
25
$25.49572
$637.393
50
$25.04048
$1252.024
100
$24.58524
$2458.524
250
$24.221048
$6055.262
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 60.0in² (387cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 9.990" L x 6.010" W (253.75mm x 152.65mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.96 lb (435.45 g) |
| Ratings | - |
| Design | U Shaped Pieces |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | 1411 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 3.520" (89.41mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1411 |