Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
1412573
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB6 PG16
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.5495
$12.5495
10
$11.54535
$115.4535
50
$10.66717
$533.3585
100
$10.16519
$1016.519
250
$9.537582
$2384.3955
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP66/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | B6 |
| Thread Size | PG16 |
| Size / Dimension | 2.362" L x 1.732" W x 2.047" H (60.00mm x 44.00mm x 52.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | HEAVYCON® B |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | - |
| Style | Side Entry |
| Features | Salt Water Resistant |
| Package | Bulk |