Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
1412760
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB24 PG29
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$30.59
$30.59
10
$28.1428
$281.428
50
$26.0015
$1300.075
100
$24.77809
$2477.809
250
$23.248476
$5812.119
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | B24 |
| Thread Size | PG29 |
| Size / Dimension | 4.724" L x 1.732" W x 2.992" H (120.00mm x 44.00mm x 76.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | HEAVYCON® B |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | - |
| Style | Side Entry |
| Features | Salt Water Resistant |
| Package | Bulk |