Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
1412863
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BASE SIDE ENTRY SZB16 PG21
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$31.9675
$31.9675
10
$29.4101
$294.101
50
$27.17247
$1358.6235
100
$25.893865
$2589.3865
250
$24.295414
$6073.8535
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | B16 |
| Thread Size | PG21 |
| Size / Dimension | 4.626" L x 2.244" W x 2.677" H (117.50mm x 57.00mm x 68.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | HEAVYCON® EVO |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Connector Type | Base - Box Mount |
| Housing Color | - |
| Style | Side Entry |
| Features | Feed Through, Salt Water Resistant |
| Package | Bulk |