Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1414PHI
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX STEEL GRAY 10"L X 8"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$91.2665
$91.2665
5
$85.1789
$425.8945
10
$83.65795
$836.5795
25
$82.13662
$2053.4155
50
$80.91967
$4045.9835
100
$79.094435
$7909.4435
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 80.0in² (516cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 10.000" L x 8.000" W (254.00mm x 203.20mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 10 lbs (4.5 kg) |
| Ratings | IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508 |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Thickness | 14 Gauge |
| Series | 1414 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Interior Panels |
| Height | 4.000" (101.60mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | 1414 |