Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1414PHRM6
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX STEEL GRAY 12"L X 14"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$137.1895
$137.1895
5
$134.7423
$673.7115
10
$132.2913
$1322.913
25
$130.33164
$3258.291
50
$127.39177
$6369.5885
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 168in² (1084cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 14.000" L x 12.000" W (355.60mm x 304.80mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 19 lbs (8.6 kg) |
| Ratings | IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508 |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Thickness | 14 Gauge |
| Series | 1414 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Interior Panels |
| Height | 6.000" (152.40mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | 1414 |